Podmínky rozvozu

Vážení zákazníci, velice nás to mrzí, ale z důvodu nemoci COVID-19 až do odvolání nedovážíme objednávky na infekční oddělení Masarykovy nemocnice. Jednáme takto z důvodu ochrany veřejného zdraví, našich zákazníků a nás samotných. Děkujeme za pochopení.

1) Rozvoz po Ústí nad Labem zdarma*, minimální objednávka v hodnotě 100,- Kč.

2) Rozvoz do částí a obcí Neštěmice, Skalka, Mojžíř, Chuderov, Chlumec, Chabařovice, Trmice, Předlice, Ryjice, Brná, Strážky, Vaňov, Svádov, Olšinky, Kojetice, Žežice, Hostovice zdarma, minimální objednávka v hodnotě 300,- Kč. 

3) Rozvoz do obcí jako například Povrly, Telnice, Dolní Zálezly, Teplice, Děčín, Jílové je zdarma při objednávce v minimální hodnotě 800,- Kč. Z důvodu časové náročnosti doručení objednávky na tyto adresy si vyhrazujeme právo objednávku odmítnout. Vždy Vás po odeslání takovéto objednávky bude kontaktovat kurýr a pokusíme se s Vámi dohodnout na co nejlepším řešení.

4) Objednávat lze od 9:00. První objednávky rozvážíme v 10:00 (musíme počkat než v restauracích dokončí přípravy a začnou vařit).

5) Poslední objednávku přijímáme ve 20:30. 

6) Platba možna hotově v CZK a stravenkami. 

7) Na stravenky nevracíme.

8) Cena obalu je zahrnuta v ceně produktu.

9) Doba doručení objednávky je 40 až 120 minut. Ve výjimečných případech objednávky doručujeme za 15 minut, ale bohužel také někdy za déle než 90 minut. V obou případech Vás bude kurýr nejprve informovat. Děkujeme za pochopení.

* kromě obcí a části v bodu 2